Sposoby płatności:
Armatka Pneumatyczna Armatki

Automat Spider

Spider to rewelacyjnie zarabiające urządzenie które zdobyło wielką popularność na całym świecie.Jest to innowacyjne rozwiazanie i fantastycznie zaprojektowane urządzenie z grupy automatów redemption Lokalizacje w jakich możemy spotkać ten automat to centra handlowe,kluby, wesołe miasteczka ,parki rozrywki,dyskoteki,kina czy kurorty turystyczne. Materiały które zostały użyte do budowy automatu są najwyższej jakości i wszystkie zostały wyprodukowane w uni europejskiej. Atrakcyjny wygląd, rewelacyjne oświetlenie gabloty,bardzo dobrze dobrana muzyka i wiele cennych i ciekawych nagród sprawia ze urzadzenie to jest aktualnie jednym z najbardziej rentownych automatów redemption na świecie i jest wielką atrakcją w każdej lokalizacji. Dodatkowo gracz nigdy nie odchodzi z niczym i każda gra nawet ta zakończona niepowodzeniem premiowana jest nagrodą w postaci kulki z niespodzianką

Gracz ma do dyspozycji dwa przyciski za pomocą których kontroluje ruchy metalowego trzonka ktory porusza się w dwóch płaszczyznach, poziomej i pionowej.Na dużym wyświetlaczu LCD który umieszczony jest na panelu kontrolnym pomiędzy przyciskami wyświetlane są komunikaty które aktualnie wykonuje automat. Raz zwolniony przycisk powoduje ze trzonek zatrzymuje sie na danej płaszczyźnie i nie ma juz możliwości poprawy ruchu.Gracz ma 40 sekund by odpowiednio pokierować tak trzonkiem by wypchnąć nagrodę z wybranej przez siebie półki, robiąc to poprawnie nagroda wypadnie w okienku wydawczym.

Menu ustawień automatu Spider jest intuicyjne i łatwe w obsłudze, automatyczne programowanie i wiele ciekawych rozwiązań.

Uwaga nowość!!!

Swiatowa premiera tego rodzaju systemu pełnej kontroli automatu na odległość która w dużym stopniu pozwala na zwiększenie zysków przez operatora.
  • wysyłając sms-a do automatu dostajemy sms-a zwrotnego z aktualnym stanem kasy
  • sms z komunikatem który automat sam wysyła do nas gdy zostanie wyłączony z prądu
  • sms z komunikatem który automat sam wysyła do nas o próbie uszkodzenia,kradziezy automatu(włączenie alarmu,Tilta)
  • powiadomienie sms-em o zapchanym wrzutniku monet

Parametry techniczne:

  • Wysokość: 1,98 m Długość: 0,90 m Szerokość: 0,90 m Waga: 230 kg

Zobacz jak działa automat Spider film video.


pozycjonowanie stron www bielsko