Sposoby płatności:
Armatka Pneumatyczna Armatki

Laserowy Labirynt

Laserowy Labirynt został zainstalowany w specjalnym kontenerze o wym. dl.6m szer.2,5m wys. 2,5m o powierzchni 15 metrów kwadratowych.Na ścianach zainstalowano 18 laserów wraz z czujnikami. Celem gry jest przejście w jak najszybszym czasie. Należy przedostać się na przeciwległy koniec pomieszczenia potwierdzić to odpowiednim przyciskiem (PUNKT KONTROLNY) a następnie powrócić do punktu wyjścia(przycisk START/STOP). W grze bierze udział tylko jedna osoba, rywalizacja z innymi polega na uzyskaniu jak najlepszego czasu który jest pokazywany na dwóch dużych wyświetlaczach.Na zewnątrz kontenera są zainstalowane dwa monitory LCD 32cale i 9cali na których pokazywane są zmagania gracza w laserowym labiryncie. Zobacz film na Video.


Labirynt jest delikatnie zadymiony a w trakcie gry odtwarzana jest muzyka odpowiednio dobrana do danej czynności. Wszelkie zdarzenia są również odpowiednio sygnalizowane dźwiękowo.

Na czym polega zabawa?

Grę rozpoczynamy wrzucąjac monetę do wrzutnika monet.Po tej czynności należy wybrać poziom trudności gry po czym wchodząc do środka pomieszczenia nacisnąc przycisk START. Należy jak najszybciej przedostać się do końca labiryntu i dotknąć przycisk PUNKT KONTROLNY a następnie wrócić z powrotem i wcisnąć przycisk końca gry STOP. Za kazdą przerwaną wiazkę dodawane są 4 karne sekundy a stracenie jej dodatkowo sygnalizują czerwone koguty i alarm dzwiękowy. Uwaga! Ilość dozwolonych strąceń wiązek lasera jest limitowana a jej przekroczenie spowoduje zdyskwalifikowanie gracza oraz zakończy grę.Wygrywa osoba z najlepszym czasem.Na dwóch monitorach zapisuja sie 4 najlepsze czasy.

Maksymalny czas gry to 3 minuty, po jego upływie gracz zostaje zdyskwalifikowany i gra zostaje wyłączona. Liczy się szybkość, zwinność i precyzja.

Rozpoczynając grę można wybrać jeden z trzech stopni trudności:
  • łatwy(Easy) -6 laserów
  • średni(Medium) -12 laserów)
  • trudny(Hard)-18 laserów


Laserowy labirynt w mobilnej przyczepie!Zamawiasz my przyjeżdzamy, podłaczamy przyczepę do pradu i urządzenie działa!

Są 3 opcje LASER TRAP
  • 1)MOBILE LASER TRAP(mobilny na kołach)
  • 2)KONTENER LASER TRAP(stacjonarny kontener)
  • 3)LASER TRAP(adaptujemy własne pomieszczenia w lasery)

Mobilny Laserowy Labirynt

Kontener Laserowy Labirynt

pozycjonowanie stron www bielsko